Co mogę zrobić, żeby poprawić wygląd brzucha?

Dzień dobry Zacznę od tego ze mam 19 lat 164 cm wzrostu i waże obecnie 46 kilo.A więc moja przygoda z aktywnością i odchudzaniem zaczęła sie od tego ze mam okropny kompleks jesli chodzi o brzuch.Własciwie to dlatego pare miesięcy temu zaczęlam sie odchudzac do tego stopnia ze bylo mi widac mostek obojczyk ,mialam chude nogi i pośladki .Wszystko schudło oprócz oczywiscie brzucha .Ma on taki ksztalt ze jest płaski a rozszerza sie w okolicach pępka I wygląda dosc dziwnie bo jest płaski a w dolnej częsci jest takie wybrzuszenie .Taki kształt brzucha mam od zawsze ,nieważne jaka jest pora dnia lub co zjem.Pare miesięcy temu zdalam sobie sprawe ze nie będe sie wychudzac i wyglądac jak kosciotrup skoro mój największy kompleks (brzuch)nie uległ wogóle zmianie.Wiec przytylam 3 kilo i wyglądam znacznie lepiej , mam wrazenie ze najwięcej przytylam na posladkach i oczywiscie na brzuchu.Nogi i ramiona są chude .Zaczęlam wiec cwiczyc i na brzuchu pojawily mi sie zarysy mięsni i wogóle czuje ze jest bardziej elastyczny i wytrzymalszy ale nadal w dolnej częsci jest takie wybrzuszenie .Moje pytanie co moge zrobić z tym BRZUCHEM?? Czytalam ze trzeba pozbyc sie tkanki tluszczowej tyle ze znowu musialabym schudnąc i wyglądac jak kosciotrup a tego nie chce z kolei ćwiczenia tez nie dająmi pełnej satysfakcji bo nadal jednak jest to wybrzuszenie .

Witam serdecznie,

dolne partie brzucha są niestety najtrudniejsze do wymodelowania. Oczywiście ćwiczenia jak najbardziej pomagają ale najważniejsza jest tu odpowiednia dieta - brzuch robi się w kuchni. Czy zwraca Pani uwagę na to aby dieta opierala się o produkty o dobrym składzie? Jada Pani regularnie?

Proszę o kontakt na joanna.wasiluk@o2.pl Postaram się pomóc