Jak długo powinnam ćwiczyć?

Waże 77 kg przy wzroście 163 jak długo powinnam dziennie ćwiczyć? Ile powinnam ważyć? Czy poranny bieg, potem aerobik i ewentualnie skakanka wystarczą ?

Witam,

wystarczy 3 razy w tygodniu ćwiczenia aerobowe (bieganie, aerobic typu step, pływanie) po min. 40min.

Do tego konieczna jest dieta odchudzająca indywidualnie dobrana i efekt Pani zobaczy po tygodniu. :)

Powodzenia
Ewa Ceborska