Spory brzuch i odstające piersi u mężczyzny

68,7kg,30lat,mężczyzna,praca ruchowa,ćwiczenia fizyczne cały tydzień na przemian jeden dzień siłownia następny ćwiczenia typu brzuszki, przysiady,podnoszenie nóg w zwisie na drążku,skakanka min.1h.jem zdrową żywność musli ,ryż brązowy,ryby,chleb razowy,mleko odtłuszczone,warzywa,owoce,pije dużo wody niegazowanej .wzrost 164cm.mam spory brzuszek i odstające piersi jak kobieta ,pomóżcie POZDRAWIAM

Witam,

przede wszystkim radziłabym zmienić aktywność na aerobową, czyli np. marszobiegi na bieżni min. 40min. tak, aby tętno było ok. 130 uderzeń (jeśli oczywiście jest Pan zdrowy).

Poza tym warto byłoby się przyjrzeć diecie. Bowie nawet najzdrowsza dieta może być zbytnio bogata w energię.

Pozdrawiam
Ewa Ceborska
http://food-diet.pl/