Ćwiczenia na ból kręgosłupa po porodzie

Witam serdecznie, dwa miesiące temu urodziłam dziecko. Od tamtego czasu cały czas boli mnie kręgosłup. Co mogę zrobić, aby zmniejszyć te bóle? Czy są jakieś ćwiczenia zmniejszające bóle kręgosłupa po porodzie?

Witam,

Są ćwiczenia które mogą wzmocnić Pani gorset mięśniowy, jednak żeby takie ćwiczenia zalecić musi się Pani udać do fizjoterapeuty, aby zobaczył Panią, zbadał, ocenił postawę ciała i określił gdzie leży problem. Nie widząc Pani nie mogę niczego zalecić.

Pozdrawiam.