Ćwiczenia na rozciągniętą skórę

Witam mam 25 lat i waze 67kg . Jestem po poradzie już pól roku udało mi się rzucić 13 kg ale jeszcze potrzeba mi 10 żeby powrócić do dawnej wagi jakie powinnam ćwiczenia wykonywać aby moja skora która została rozciągnięta się wchłonęła ?? pozdrawiam

Witam serdecznie,

Polecam ćwiczenia ogólnorozwojowe, angażujące wszystkie partie ciała oraz takie które będa sprawiały dla Pani przyjemność. Trening ma być czymś pozytywnym a nie przymusem. Pamięta Pani również aby aktywność fizyczna była systematyczna. Należy ćwiczyć od 3do6 razy w tyg.
Polecam również różnego rodzaju balsamy, peelingi i zabiegi kosmetyczne oraz masaże.

Pozdrawiam
Joanna Wasiluk