Ćwiczenia na smukłe łydki

Witam, jestem osobą szczupłą, natomiast mam problem z łydkami. Niestety nie są one najładniejsze. Generalnie łatwo tyję na nogach, a szczególnie w łydkach. Chciałabym się dowiedzieć w jaki sposób mogłabym je wysmuklić? Nie chcę schudnąć, a jedynie zmniejszyć obwód łydek? Jakie ćwiczenia warto wykonywać?
ponad rok temu

Witam Panią,
Niestety nie mamy wpływu na naszą fizjologię, w tym również na typ budowy naszego ciała. Może Pani wzmocnić pewne mięśnie, ale nie zmieni Pani kształtu swojej łydki. W celu ustalenia odpowiednich ćwiczeń, proponuję skontaktować się z trenerem personalnym, który dobierze odpowiednie ćwiczenia, adekwatne to Pani sytuacji i możliwości. Serdecznie zapraszam do TI Fitness w KEN Center.
Pozdrawiam,
Monika Krynicka-Gać