Ćwiczenia do wykonywania na siłowni

Przyciąganie kolan do klatki na drążku, spięcia na ławce skośnej, russian twisty... Czy są jeszcze jakieś inne wysoko skuteczne ćwiczenia, do wykonania na siłowni? :)

Witam,
Jest wiele efektywnych ćwiczeń. Rozumiem, że ćwiczenia o które chodzi dotyczą wzmocnienia mięśni brzucha i tułowia. Polecam plank, most bokiem, most tyłem, mountain climber oraz...burpee.

Pozdrawiam,
Grzegorz Wichrzycki
Trener Personalny | Trener Personalny Online
www.freebody | www.freebody-online.pl