Jak powinien wyglądać trening dla kobiety z figurą typu rożek?

jak powinien wygladać trening dla kobiety z figura typu rożek (waskie biodra, szerokie ramiona)?

Witam,

Warto skupić się na ćwiczeniach rozwijających partie mięśniowe nóg (uginania, wykroki). Sylwetka zmieni wówczas swoje proporcje. Jednak praca jest długa i ciężka. Łącząc ćwiczenia z odpowiednią dietą uzyska się idealny efekt, a typ figury już nie będzie przykuwał uwagi, lecz jej jakość.

Pozdrawiam,

Grzegorz Wichrzycki
Trener Personalny - www.freebody.pl
Trener Personalny Online - www.freebody-online.pl

To zależy co Pani chce osiągnąć. Generalnie nie zmniejszy Pani rozmiarów kości poprzez trening. Najlepiej jest stosować ćwiczenia na całe ciało, które dzięki temu ładniej wygląda.