Czerwone dłonie z wystającymi żyłami i blada skóra na ciele

Dzień dobry, Mam pytanie: jaką chorobę mogą wskazywać objawy, które u mnie występują? Są to: - gdy spuszczam na dół dłonie-są czerwone jak buraki i wystają żyły - moje ciśnienie wielokrotnie mierzone przez lekarzy rodzinnych: 120/90. - morfologia wszystkie wyniki prawidłowe, oprócz trochę zbyt wysokiego żelaza i na dolnej granicy płytek krwi - blada skóra na całym ciele - jelita i żołądek w stanie prawidłowym, co było potwierdzone przez gastroskopię oraz biopsję jelita cienkiego Proszę o pomoc:)

Należy udać się do lekarza poz, bez obejrzenia zmian i zrobienia dobrego wywiadu może zlecić wykonanie dodatkowych badań i zleci odpowiednie leczenie.