Częste jedzenie kebabów a mdłości i nabrzmiały brzuch

Witam, mam pewien problem. Od dłuższego czasu polubiłem kebaby i jadłem je dosyć często, od jakiś 3-4 mc można powiedzieć ,że kebab codziennie lub co drugi dzień to norma.Od jakiegoś czasu mam prawie codziennie mdłości a ostatnio dosyć często przydarzają się wymioty. Przytyłem w okolicach jamy ustnej, a najbardziej widoczne to jest na brzuchu gdzie wygląda jak nabrzmiały balon. Przy narodzinach miałem ciężką żółtaczkę i powiększoną wątrobe.Czy kebaby mogły wpłynąć tak poważnie na wątrobe?

Mgr Martyna GorczyĹska

Z takimi objawami należy koniecznie zgłosić się do lekarza! No i koniecznie należy zmodyfikować swoją dietę, regularne spożywanie żywności typu fast food może doprowadzić do otyłości, miażdżycy, chorób serca, nadciśnienia

Witam Pana,

Zalecam konsultację z lekarzem. Kebaby są bardzo niezdrowe i mogą przyczyniać się do wielu chorób. Z pewnością powinien zmienić Pan swoją dietę. Żywność typu fast food może pojawiać się raz na jakiś czas ale nigdy codziennie!

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk