Częsty bezdech i silne bicie serca a konieczność wizyty u lekarza

Dzień dobry. Zwracam się do Państwa z problemem częstego bezdechu, jakbym nie mogła złapać powietrza "do końca" oraz bardzo silnym biciem serca (przed snem widzę nawet jak moja klatka piersiowa drga od uderzeń serca). Cy to coś bardzo poważnego i niezwłocznie powinnam się udać do lekarza?

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę koniecznie udać się do lekarza, aby wykluczyć sercowe pochodzenie Pani dolegliwości.
Pozdrawiam