Czy będzie można założyć implant zęba w tej sytuacji?

Dzień dobry, na początku stycznia miałam usuniętą górną szóstkę, po 3 miesiącach tomografia wykazała małą ilość kości i stomatolog zdecydował o odbudowie kości i jednoczesnej implantacji za kolejne 3 miesiące. Z różnych przyczyn zabieg odbędzie jednak dopiero pod koniec sierpnia, czyli prawie 9 miesięcy po usunięciu zęba, czy taka sytuacja nie zagraża możliwości implantacji? Czy po blisko 8 miesiącach nadal będzie ona możliwa?
KOBIETA, 26 LAT 10 miesięcy temu

Jeżeli zabieg odbudowy kości został wykonany prawidłowo to nawet lepiej bo materiał będzie bardziej związany z kością własną, spokojnie można implantować po takim czasie.