Cinnarizinum Hasco na szumy uszne - skuteczność, jak stosować

Dzień dobry, bardzo proszę o odpowiedź. Od jakiegoś czasu cierpię na szumy uszne. Szum w uszach pojawia się tylko w niektórych okolicznościach, nie zawsze go słyszę. Szum w uchu prawym jest silniejszy niż w lewym - co to może oznaczać? Czy szumy uszne są w ogóle groźne? Jak leczyć szumy uszne?

Lekarz rodzinny poradził mi stosować Cinnarizinum Hasco. Czy Cinnarizinum Hasco jest skuteczny na szumy uszne? Lekarze podejrzewają, że problem z szumami usznymi u mnie pochodzi od kregosłupa szyjnego. Jak dawkować cinnarizinum i czy są jakieś przeciwwskazania do jego stosowania? Czy mogę łączyć cinnarizinum z alkoholem? Z jakimi lekami lepiej nie łączyć cinnarizinum?

Proszę o wszelkie wskazówki dotyczące leczenia szumów usznych lekiem cinnarizinum. Jeśli powinnam wykonać jeszcze jakieś badania lub spróbować innego leku (osobno lub w połączeniu z cinnarizanum) to również prosze o wskazówki.

Witam!
Może być skuteczny. Poprawia funkcjonowanie komórek nerwowych poprzez neuroprotekcję i lepsze zaopatrzenie w tlen i na ile może to pomaga, ale czy przy problemach odkręgosłupowych - być może. W zasadzie "placebo" też jest skuteczne przy wielu chorobach - jak w coś wierzymy to na pewno nam pomoże!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.