Czy częsta masturbacja jest czymś złym?

Czy jeśli się masturbuje raz dwa razy dziennie to coś złego ? Mam żonę lecz rzadko uprawiamy Sex , raz na 2miesiace czasami na 3 miesiące

Jeżeli jest to zastępcza masturbacja zamiast seksu, to stanowi to pewien problem, przede wszystkim dla partnerki. Jeżeli jest to masturbacja kompulsywna to tak. Jeżeli rozładowanie emocji, to nie. Zbyt mało danych , żeby odpowiedzieć na Pana pytanie . pozdr KG