Czy dieta chilli 3D działa?

Co sądzicie o diecie 3D Chile. Mam 18 lat i zwolniony metabolizm . Próbowałam wielu diet ani nic. A więc co myslicie o tej diecie? Słyszałam ze waga spadała przez tabletki i saszetki

Aleksander Ropielewski

Nie polecam stosowania tej diety. Sugeruję kontrolę ilości przyjmowanych dziennie kalorii, tak aby była ona niższa od wydatkowanej oraz wprowadzenie aktywności fizycznej, a na pewno osiągnie Pani sukces. Oczywiście zakładam, że wykluczyła Pani hormonalne przyczyny zwolnionego metabolizmu.