Czy dwie osoby chore na anginę mogą spotykać się?

Witam, razem z moim partnerem zachorowaliśmy na anginę. Mieszkamy osobno, ale chcielibyśmy się spotkać. Czy zaszkodzi to w jakikolwiek sposób zdrowiu któregoś z nas?

Najlepszym wyjściem w sytuacji choroby jest pozostawanie w domu i kontynuowanie leczenia. Okoliczności związane z końcem roku itp w sposób oczywisty temu nie sprzyjają, warto jednak przemyśleć zarówno korzyści jak i koszty potencjalnego spotkania oraz alternatywne metody poradzenia sobie w tej sytuacji (skype, telefon itp) i wówczas podąć najkorzystniejszą (biorąc pod uwagę wszystkie aspekty) dla siebie decyzję.

Dzień Dobry Pani,

Nie wiem, na jakim etapie chorowania jesteście...?

Z przesłaniem dla Pani radości i miłości w Nowym Roku,
irena.mielnik.madej@gmail.com