Czy dzieci z zespołem Aspergera mają nauczanie indywidualne?

Witam czy ZA dzieci które maja to mogą normalnie uczęszczać do szkoly czy maja nauczanie inne lub indywidualne dziękuję

Wiele zależy od funkcjonowania i cech indywidualnych dziecka. Nie zawsze wskazane jest nauczanie indywidualne. Zachęcam do podjęcia konsultacji z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną. Specjaliści pomogą w diagnostyce i w razie potrzeby zalecą rodzaj nauczania najlepiej wspierający rozwój dziecka.