Czy istnieje dopasowanie seksualne?

Istnieje coś takiego jak dopasowanie seksualne? Czy to się może zmienia, uczy z czasem?Kiedy poznałam swojego partnera wiele nie wiedzieliśmy na temat seksu. Było i tak,że podejrzewałam się o aseksualizm, słabe libido. Z czasem poprawiło się to. Jednak nigdy nie odczuwam orgazmów podczas stosunku(jedynie łechtaczkowy przy seksie oralnym) Zastanawiam się, czy jest to moja "seksualność""technika""małe doświadczenie""wiek",kwestia partnera?jesteśmy dla siebie pierwsi i cały czas ciągle się uczymy

Aleksander Ropielewski

Jedna kwestia to dopasowanie czysto fizyczne a inna zagadnienie psychiczne i pielęgnowanie uczucia oraz pożądania w strefie emocjonalnej. Wymaga to czasu zrozumienia i zaufania. Nie jestem w stanie powiedzieć co powoduje, że Wasz związek nie jest tak "płomienny" jak tego Pani oczekuje. Pomóc może seksuolog.