Czy istnieje nowotwór serca?

Witam, dowiedziałem się, że nie istnieje nowotwór serca, bo energii sercu dostarczają kw. tłuszcz., a kom. nowotw. odżywiają się glukozą. W związku z tym zastanawiam się czy jest możliwość zahamowania rozwoju kom. nowotw., przez podanie choremu jakiejś subs. hamującej spalanie glu. oraz dostarczenie mu innego źr. energii? Dzięki temu kom. nowotw. nie miałyby czym się odżywiać i by umarły, a pacjent mogłby wyzdrowieć. Czy jest to możliwe? Czy istniej subs. mogąca zastąpić organizmowi glu. ?

Proszę zdobywać te informacje ze źródła , z których zdobywała je Pani dotychczas ja nie posiadam takiej wiedzy!!! PRZEPRASZAM-JESTEM ZA GŁUPI!!!!!!! , zż