Czy istnieje szansa na pomoc psychiatryczną starszemu mężczyźnie?

Czy istnieje szansa na pomoc psychiatryczną starszemu mężczyźnie z zaawansowanym Parkinsonem. Tata ma wyraźne problemy ze zrozumieniem tego co się wokół niego dzieje, często ma kłopot z wyrażeniem myśli, zaburzenia mowy, czasami "odjeżdża w swój świat" z brakiem kontaktu. Była próba podania Ketrelu 25mg ale było tylko gorzej i psychiatra kazał go odstawić z jednoczesnym stwierdzeniem, że już nic nie może więcej zrobić. Czy to tak naprawdę wygląda ?

Witam!
Na Ketrelu świat się nie kończy! Należy spróbować z innymi lekami, wybór jest naprawdę szeroki, np. Olanzapina, Aripiprazol i inne. Jednak proszę nie zapominać, że są granice naszych możliwości. Ale i tak należy próbować!
Powodzenia
W. Łuczkowski.