Zapytaj lekarza

7 4 2 , 0 1 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy jedynym rozwiązaniem jest pozbycie się tej wkładki?

Witam i prosze o poradę. Od 6 miesięcy mam założoną wkładkę wewnątrzmaciczna hormonalną Mirena. Hormon, który zawiera wkłądka działa miejscowo, a mimo tego pojawił sie ogromny problem z trądzikiem, którego jest coraz więcej. Moja twarz, szyja i kark to jakas masakra. Stosuję peelingi, kremy i nic. Czy ten trądzik moze być skutkiem ubocznym Mireny? Czy jedynym rozwiązaniem jest pozbycie się tej wkładki, jak poradzić sobie z tradzikiem? Pozdrawiam
KOBIETA, 36 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy