Czy jeśli lekarz ginekolog będzie mężczyzną to mogę prosić, by przy badaniu była pielęgniarka?

Czy jeśli zajdę do lekarza ginekologa ( mężczyzna) to mogę prosić, by przy badaniu była pielęgniarka? Mam 19 lat i po każdym stosunku z chłopakiem następnego dnia mam niemiłe zapachy z miejsc intymnych. :( Nie zabezpieczamy się. Gdy mój partner dostaje orgazm wylewa wszystko sobie na brzuch. Czy dzieje się ze mną coś złego?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Tak, jest taka możliwość, umawiając się na wizytę (również w państwowych placowkach) można też poprosić o termin do pani ginekolog.