Czy jest możliwe, że mam CHAD?

Witam. Podejrzewa się u mnie borderline lub CHAD. Jednak nie mam szybkich zmian nastroju. Mam najczęściej tylko 2 stany: głęboką depresje albo górkę nastroju. Oba z nich trwają dłuższy czas. Nie zmienia mi się często nastrój. Ciężko mnie doprowadzić do stanu, kiedy jest dobrze. Czy to znaczy, że bardziej mam CHAD? Bardzo denerwuję się tą diagnozą, bo wiem, że CHAD jest na całe życie

Witam! Najprościej proszę zgłosić się do specjalisty (psychiatra, psychoterapeuta, psycholog), zbada, porobi odpowiednie testy i Panią o wszystkim poinformuje. Poszukując tego w internecie lub na forach niepotrzebnie się Pani tylko "nakręca". Samemu siebie nie powinno się diagnozować - nie ma obiektywnego spojrzenia. Powodzenia W. Łuczkowski.