Czy jest możliwe, żeby wyrostek robaczkowy był źle usunięty?

Czy jest możliwe żeby wyrostek robaczkowy był źle usunięty? Nie całkowicie? Mam ból w prawym dole biodrowym, promieniujący do podbrzusza, pachwiny i dołu kręgosłupa. Mam usuniętą dwa miesiące temu macicę z przydatkami z powodu endometriozy i wyrostek w dzieciństwie, nerka w porządku. Ból pojawiał się kiedyś kilka razy w roku a od dłuższego czasu jest przewlekły. Mimo usunięcia wszystkiego po miesiącu ten ból się pojawił. Czy jest możliwe, że jednak ten wyrostek jest źle usunięty? A jeśli nie, to co to boli?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to bóle powodowane przez zrosty pooperacyjne? Wskazana kontrola u ginekologa oraz chirurga.
Pozdrawiam