Czy jest sens teraz wrócić na terapię?

Witam, będąc w zwiazku chodziłam na terapie do psychologa- seksuologa który zdiagnozował u mnie pochwice. Po 2 miesiącach musiałam z niej zrezygnować z powodu przeprowadzki. Zwiazek w ktòrym wówczas byłam rozpadł się, obecnie jestem sama. Czy jest sens zeby teraz gdy nie mam partnera mogła wrócic na terapie u seksuologa i w pojedynke walczyć z pochwicą? Chciałabym pozbyć się problemu nim kogoś poznam.

Witam serdecznie, dziękuję za zaufanie do ABCzdrowie. Gratuluję Pani pomysłu wrócenia na terapię. Jest Pani bardzo młodą osobą i warto wyleczyć się do końca a także podnieść swoją samoocenę i poczucie bezpieczeństwa. Pozdrawiam serdecznie, Alicja Jankowska