Chorobliwa zazdrość a partnera

mam straszny problem od siedmiu lat jestem w zwiazku jestem chorobliwie zazdrosna o mojego pana...praktycznie na kazdym kroku jestem zazdrosna ogladajac tv,jadac samochodem ciagle mysle co mu w glowie siedzi gdy widzi jakas fajna dziewczyne no normalnie obsesja widze ze to mnie niszczy i nasz zwiazek nie wiem jak sobie z tym poradzic

zglosic sie na terapie, popracowac nad samoocena, akceptacja siebie i innych, zrewidowac przekonania itd....pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Może warto popracować nad tym w terapii indywidualnej? Zazdrość w relacji najczęściej wskazuje na inne trudności nie tylko w relacji (np trudności w zaufaniu, bliskości itp), ale także w poczuciu wartości, bezpieczeństwa, poczuciu spełnienia itp.