Czy jest szansa na wyleczenie mojej depresji?

Mam depresję wydaje się,że lekko mam. Moja depresja polega na tym,że nikt mnie nie rozumie,kloce się ochrzania mnie.Nikt mnie nie kocha nie współczuję nie znajdę kobietę,jestem przygnebiony .Mówią mi że nie dam rację zdać egzamin z informatyki a dobrze mi poszli.Co do dziewczyn to znajduje na portalach randkowych piszą do mnie.
MĘŻCZYZNA, 40 LAT 2 tygodnie temu
Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

zachęcamy Pana do kontaktu ze specjalistą zdrowia psychicznego, a więc psychologiem, psychoterapeutą lub psychiatrą. Depresja to poważna choroba, która wymaga leczenia. Najpierw trzeba jednak ją zdiagnozować, a może to zrobić jeden z wyżej wymienionych specjalistów.

Proszę nie bać się poprosić o pomoc – nie jest to oznaką słabości, lecz siły.

O objawach depresji pisaliśmy w tekście znajdującym się pod linkiem:

https://portal.abczdrowie.pl/objawy-depresji.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.