Czy każdy facet tak szaleje, całując dziewczynę?

Witam,jestem młodą kobietą i nie doświadczoną w życiu seksualnym.Od roku w związku z partnerem.Umilamy sobie czas pieszczotami,ale ja nie jestem pobudzona więc nie wiem co jest nie tak.Mój chłopak jest niezwykle podniecony przy każdym dotyku,spocony i nieobecny.Gdy zacznę go dotykać gdy się całujemy on zapomina odwdzięczać pocałunki i dotykać mnie,dopiero jak dojdzie pyta mnie czy chce żeby mnie pieścił po narządach intymnych.Czy każdy facet tak szaleje całując dziewczynę?Czuję się mniej ważna.

Gdyby jednak nic się nie zmieniało, partner nie miałby ochoty ani rozmawiać, ani wprowadzać zmian- warto przemyśleć czy oboje macie podobną motywację i oczekiwania wobec związku. Również- jeśli pomimo zmian i starań partnera nie będzie Pani odczuwała pobudzenia lub przyjemności z kontaktów fizycznych- warto zastanowić się czy przyczyny tkwią w samej relacji czy też z zaburzeń o podłożu somatycznych (wówczas pomocna może okazać się konsultacja z seksuologiem).

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za pytanie.

Zacznę od tego, że z Pani opisu wynika, że Pani Partner jest zbyt skupiony na swoich potrzebach, a po ich spełnieniu, dopiero zauważa Pani potrzeby...

I tak, jak Pani napisała, a ja w ślad za Panią zauważam, że ma może Pani czuć
się "mniej ważna".
Zachęcałabym Panią do niespieszenia się, do wyjścia z prośbą, swoją potrzebą, by Pani Partner poświęcił Pani czas, dotykał Panią, nie śpiesząc się, by był uważny na Panią, na Pani reakcje, czego Pani serdecznie życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam,

Możliwe, że Pani partner tak intensywnie przeżywa wszystkie pieszczoty. Ważne jest aby Pani również potrafiła czerpać przyjemność z Państwa zbliżeń i mówiła o swoich potrzebach, dążyła do ich spełniania tak aby czuła się Pani ważna. Proszę pamiętać, że rozwój seksualności to rozwój zarówno biologiczny - fizyczny, jak i psychologiczny. Ważne jest aby czuła się Pani komfortowo zarówno fizycznie dojrzewała do bliskości jak i psychicznie.

Pozdrawiam,
Małgorzata Mazurek