Czy krwiak został pomylony z czymś innym?

Witam. Miałam robione usg w 7 tygodniu ciąży, które wykazało za kosmowką "krwiaka" o wymiarach 19×16 mm. Na drugi dzień poszłam na usg do innego lekarza bo bardzo się denerwowal am. Okazało się że nic na nim nie ma i wszystko jest w normie. Czy to mozliwe ze krwiak był pomylony z czyms innym ? czy na obraz usg mają wplyw kilkudniowe zaparcia? dodam że nie mam żadnych krwawien i plamien a lekarz przy drugim usg oglądając zdjęcia pierwszego usg tez nic nie dostrzegł. Jak to możliwe ?

Lek. Michał Lenard

Krwiak mógł być pomylony z inną strukturą np. z powodu różnych aparatów do wykonywania USG. Jeżeli drugie badanie wykazało brak krwiaka, to nie ma Pani powodów do obaw. Pozdrawiam!