Czy leki usuną guzy i ból zniknie?

Biorę visanne już prawie 3mies byłam 2 tyg temu u lekarza i kolejny guz na samym środku podbrzusza. Boli mnie... mam już w sumie dwa. Mecze się 3mies i nic nie pomaga okresu nie mam dalej występują plamienia krzyż brzuch boli co mam dalej robić? Lekarz powiedział że trzeba do końca poczekać ale za parę dni kończą się leki. Ileż można się truc lekami? Czy leki usuną guzy i ból zniknie?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może będzie konieczne leczenie zabiegowe . Proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa ponownie