Czy ŁZS jest chorobą uleczalną?

Dzień dobry panie doktorze,mam pytanie czy można wyleczyć łzs.Słyszałam,że nie jest to choroba uleczalna,a jedynie można ją zaleczyć.Męczę się z nią od lat i nie mogę sobie z nią poradzić.Ostatnio przeczytałam w internecie ,że ktoś przyjmował na to terbisil i to mu pomogło,proszę o odpowiedź.

Terbisil jest lekiem przeciwgrzybiczym, wykazuje skuteczność w ŁZS, ponieważ istotną rolę odgrywają drożdżaki.