Czy mając tężyczkę można ćwiczyć na siłowni?

Witam mam pytanie czy majac tezyczke mozna cwiczyc na silowni ? Bo ostatnio robilam klatke piersiowa i zaczelam miec mrowienia w ustach w dloniach i od kolan w dol az zlapal mnie atak i dostalam hiperwentylacji a ciezaru nie mialam dlatego pytam czy moge cwiczyc normalnie czy lepiej nie

Witam!
Można ćwiczyć. Dobrze by było rozszerzyć diagnozę na ew. zaburzenia nerwicowe - obie sprawy występują nader często i prawidłowe leczenie polega na uwzględnieniu zaburzeń emocjonalnych.
Powodzenia
W. Łuczkowski.