Zapytaj lekarza

7 4 2 , 9 7 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy mam prawidłową wagę czy może powinienem jeszcze schudnąć?

Zacząłem się odchudzać ważąc 85 kg a wzrost ok. 169 cm. A zacząłem się odchudzać od 7 stycznia a na dzień dzisiejszy ważę ok. 71 zaznaczam trochę ćwiczyłem, tabletki wspomagające odchudzanie oraz dieta a dokładniej ograniczenie jedzenia skromne śniadanie i mniejszy obiad no i tabletki wspomagające odchudzenie czy dobrze chudłem, czy mam prawidłową wagę czy może powinienem jeszcze schudnąć proszę o odpowiedź.
MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu

Dieta odchudzająca dla cukrzyka

Czy osoba cierpiąca na cukrzycę może być na diecie odchudzającej? Dowiedz się tego z naszego filmiku. Zapoznaj się z wypowiedzią eksperta - diabetologa prof. Władysława Kornafela.

Wskaźnik masy ciała BMI dla Pana aktualnej masy ciała wynosi 24,85 i jest to wynik oznaczający prawidłową masę ciała. Zakres zalecanego BMI to wartości pomiędzy 18,5 a 24,9. Dlatego to zależy przede wszystkim od Pana samopoczucia, czy czuje się Pan dobrze z taką masą ciała, czy chce Pan schudnąć jeszcze kilka kilogramów. Jeżeli chciałby Pan jeszcze schudnąć to jak najbardziej masa ciała pomiędzy 65-68 kg to w dalszym ciągu będzie prawidłowe BMI. Warto również skonfrontować Pana wyniki odchudzania podczas analizy składu ciała w gabinecie dietetyka. Uzyska Pan w ten sposób informację czy prawidłowo się Pan odchudza czy traci Pan kilogramy przez redukcję tkanki mięśniowej. Jeżeli ilości tkanki tłuszczowej, mięśniowej czy wody będą prawidłowe oznacza to, że odchudzanie przebiega we właściwy sposób.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy