Czy metoda Kinesiotaping pomogłaby mi z tym bólem?

Witam, mam33 lata,waga 70kg.Od dawna mam problem z bolącymi mięśniami piszczelów przednich.Jeśli jestem w pracy,wtedy dużo fizycznie pracuję,to nie czuję tego bólu,ale jeśli już nie pracuję ok dwóch miesięcy,to nawet spacer ulicą 200-300 metrów sprawia mi ból tak że trudno poruszać stopą. Klika lat temu miałem przeprowadzony na łydce zabieg Skleroterapii,a rok temu chodziłem na rehabilitację z powodu bólu kręgosłupa.Czy metoda Kinesiotaping pomogła by mi z tym bólem? Proszę o poradę

Dzień dobry,

Kinesiotaping jak najbardziej wykorzystujemy przy dolegliwościach bólowych więc może Panu pomóc. Proszę jednak mieć na uwadze fakt, że dynamiczne plastrowanie działa na objawy a nie na przyczynę więc jest to metoda doraźna a nie lecznicza.

Pozdrawiam serdecznie.