Czy mogę być homoseksualistą?

Zawsze interesowały mnie kobiety, byłem w związku z kobietą. Może ze względu ze jestem trochę otyły to zawsze patrzyłem na dobrze zbudowanych mężczyzn i trochę się porównywałem do nich i może nie podobali mi się jak kobiety ale było to trochę podobne uczycie. Ostatnio ze swoim przyjacielem braliśmy prysznic w łazience wielokabinowej, trochę byliśmy pijani i zaczęliśmy się tarzać po podłodze i lać zimną wodą. Ja w pewnym momencie złapałem go za genitalia. Czy to może o czymś świadczyć ?

Witam.Podaję Pan za mało informacji żeby odpowiedzieć na Pana pytanie.Najlepiej jeśli uda Pan się na konsultację do psychoterapeuty.Tylko przy rozmowie w cztery oczy można będzie więcej stwierdzić.Pozdrawiam

Zachowania biseksualne zwłaszcza w młodości zdarzają się dosyć często ale jeszcze o niczym nie świadczą. Jeżeli ma Pan mimo wszystko watpliwości to polecam wizytę u seksuologa.
Pozdrawiam.