Czy mogę być kolejny raz w ciąży?

Witam 19 stycznia miałam owulację i przed owulacja temperatura wynosiła 35stipni dwa dni po owulacji temperatura wzrosła do 37, 3 i utrzymywała się do 4lutego okres powinnam dostać 5lutego a 3lutego na sam wieczór dostałam plamienia z śluzem a na drugim dzień już leciała normalna krew i dziś już trzeci dzień tak leci a cykle mam co 30 dni jestem już mama i mam dzieci i z każdą ciąża miałam obfite plamienia i teraz nie wiem czy mogę być w ciąży tym bardziej że temperatura się tak dlatego utrzymywała

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

plamienie ze śluzem mogło zwiastować zbliżającą się menstruację, natomiast krwawienie, które Pani opisuje to mogła być po prostu miesiączka, która pojawiła się dzień wcześniej.

Utrzymywanie się podwyższonej temperatury nie musi świadczyć o zapłodnieniu. Temperatura wzrasta podczas owulacji i może utrzymywać się na podwyższonym poziomie nawet 10-16 dni aż do kolejnej menstruacji i tak też było u Pani.

Aby zweryfikować, czy jest Pani w ciąży, proszę wykonać test ciążowy z moczu lub krwi. Jego wynik będzie decydujący.

Zachęcamy do zapoznania się z pytaniami innych użytkowniczek z podobnej tematyki:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/od-kiedy-mierzac-temperature-mozna-dowiedziec-sie-czy-jest-sie-w-ciazy,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/w-ile-dni-po-zaplodnieniu-wzrasta-temperatura-w-pochwie,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/witam-serdeczniechcialam-sie-zapytac-czy-moge-byc-w-ciazy-mi.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.