Czy mogę być socjopatą?

Witam mam taki problem , w zasadzie to raczej nie problem bo mi to nie przeszkadza , ale chciałabym znać odpowiedz na moje pytanie. Otóż od bardzo długiego czasu licząc w latach moje myśli krążą wokół morderstw, często wyobrażam sobie jak kogoś morduje lub torturuje, od jakiegoś czasu nawet myślę o zamordowaniu rodziców. Wspólne tylko, że kilka lat temu leczylam się na depresje, od tego czasu coś się we mnie zmieniło , jestem bardziej obojętne, podejrzewam i siebie socjopatię. Czy to możliwe ?

Witam, aby to stwierdzić potrzebny jest kontakt z psychologiem i psychiatrą, dłuższa rozmowa. Proszę skorzystać z konsultacji. Jeżeli stan związany jest z natrętnymi, obsesyjnymi myślami, może mieć podłoże nerwicowe. Pozdrawiam serdecznie

Witam Panią Serdecznie,

Bazując na Pani opisie symptomatycznym, bardzo i niezwłocznie zachęcam Panią do konsultacji lekarskiej, celem zdiagnozowania i podjęcia ewentualnego leczenia terapeutycznego Pani objawów (w ramach NFZ-tu).

Życzę Pani tylko pomyślności,
Irena Mielnik-Madej

Witam Panią. To, że napisała Pani do tego portalu i poszukuje odpowiedzi na swoje pytanie traktuję, że ta odpowiedź jest dla Pani ważna. Jednak proszę tego nie robić przy pomocy internetu. Jeśli jest lekarz czy psycholog, którzy byli zaangażowani w leczenie Pani depresji to są oni moim zdaniem właściwymi osobami do badania w kontakcie bezpośrednim i odpowiedzi na Pani pytanie. Pozdrawiam Panią