Czy możliwa jest zdrada męża?

Witam Pół roku temu przez przypadek dowiedziałam się że mąż bardzo intensywnie pisze,dzwoni,spotyka się z moja już byłą przyjaciółą. komplementuje ją,żali jej się,obawiam się że sypiali również ze sobą ( 5 lat wcześniej spał u niej po alkoholu). zapytałam męża i ego kochankę o co chodzi ale do tej pory nie powiedzieli mi prawdy. mąż mówi że już nie utrzymują kontaktów ale oboje dziwnie się zachowują,każa mi wyjasniac sytuację,i zabiegać o to czemyu tak się stało. nie rozumiem.prosze o pomoc

Dzień dobry. Przede wszystkim informacje na temat sytuacji może Pani dostarczyć mąż. Każde inne źródło czyli domysły, koleżanka i Pani odczucia mogą być zbliżone, ale także dalekie od prawdy. Oczywiście, aby mogła Pani polegać na informacjach czy wyjaśnieniach męża, konieczne są dwie rzeczy: zaufanie z Pani strony do męża i jego chęć wyjaśnienia sytuacji. Jeżeli choć jeden z tych elementów nie ma miejsca, zachęcam Państwa do wizyty u psychologa. Z pomocą specjalisty będziecie Państwo w stanie odnaleźć porozumienie. Pozdrawiam.

Dzień Dobry Pani,

Wniosła Pani parę wątków i jest trudność z odpowiedzią na Pani pytanie.

Myślę, że nastał czas tylko dla Pani, żeby z troską i delikatnością zajęła się Pani sobą.
By z dużą dozą dystansu mogła Pani spojrzeć na relacje Pani z Mężem i z byłą Przyjaciółką.
Myślę, że pomocna byłaby dla Pani zwyczajna rozmowa z psychologiem, która pozwoliłaby Pani uporządkować relacje i nadać im nowe znaczenie.

Życzę Pani ludzkiej pomyślności,
Irena Mielnik-Madej

Witam, proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem, zastanowić się nad sytuacją, jak spokojnie się do nie odnieść. Pozdrawiam serdecznie