Czy mogę kupić jakiś witaminy, które są dobre na ten problem nadmiernego łojotoku?

Od wielu lat borykam się z problemem nadmiernego łojotoku, przetłuszczania się skóry głowy. Skóra na czole, zakolach jest bardzo lśniąca, jak brokat, robi się nieświeża. Odnoszę wrażenie, że głowa ma nieprzyjemny zapach często. Dermatolog przypisał mi kilka razy specyfiki robione w aptece do wcierania w skórę ale niestety nie pomoga, gdyż głowa cały czas jest lśniąca i nieświeża. Czy mogę kupić jakiś witaminy, które są dobre na ten problem? Szampony jak np. pirolam, nizoral pogarszają sprawę.

Można wypróbować szampon dziegciowy, np. BIOTAR. proszę jednak nie liczyć na natychmiastowy efekt, zwykle łojotok zmniejsza się po ok. miesiącu używania co 2 dni. Na twarz - mydło dziegciowe.
Bardziej radykalny sposób to zastosowanie doustnych retinoidów, ale to już wyłącznie pod kontrolą dermatologa.