Czy mogę rozpocząć leczenie - lichen sclerosus et atrophicus?

Jestem 5 tygodni po usunięciu guza G2 ,wielkości1,1x1,0x 0,9 ,będę miała naświetlania. Czy mogę rozpocząć leczenie - lichen sclerosus et atrophicus ?(stwierdzony w Październiku) Mój lekarz ginekolog kazał mi zająć się piersią i spokojnie czekać - myślę, że nie powinnam. Proszę oszybką odpowiedź

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, w Pani sytuacji w pierwszej kolejności powinna Pani poddać sie chemioterapii, a o leczeniu lichen planuj powinien zdecydować dermatolog. Pozdraiam