Czy mogę te leki na nerwicę i zwyrodnienie kręgosłupa łączyć?

Witam mam pytania lecze się na nerwice biorę xanax i zoloft mam też zwyrodnienie kręgosłupa i lekarz mi przepisał Apo Napro. Czy mogę te leki łączyć. Wspomnę że xanax mam 0,5 zoloft 50mg raz dziennie a Ali Napro mam 500mg i mam brać dwa razy dziennie. Dziękuje za odpowiedź

Dzień dobry, to pytanie należy skierować do lekarzy specjalistów: psychiatry i/lub reumatologa/lekarza specj.rehabilitacji medycznej. Zalecam także dokładne wczytanie się w treści ulotek przy lekach; szczególnie tych, które dot. przeciwwskazań w ich stosowaniu, jak również negatywnych interakcji z innymi lekami.

Pozdrawiam