Czy mogę w taki sposób wychodzić z diety?

Czy wychodząc z diety 1000 kcal mogę dodawać 200 kcal tygodniowo? Czy koniecznie 100? 43kg 160cm 18 lat

Witam

Najważniejsze jest wolne i racjonalne wychodzenie z tak drastycznej diety. Proszę pamiętać aby kalorie pochodziły ze zdrowych produktów. Dieta powinna być pełnowartościowa i dobrze zbilansowana. Może być 200kcal tygodniowo. Proszę już nigdy nie stosować takiej głodówki!

Jeżeli miałaby Pani problem z ustaleniem jadłospisu służę pomocą: joanna.wasiluk@o2.pl