Czy moje odżywianie jest prawidłowe?

witam mam pytanie odnośnie mojego odżywiania chodzi o to czy przypadkiem z czymś nie przesadzam . a więc tak ... co dziennie jem Jabłko i gruszke bądź banana pije soki wielowarzywne pomidorowe itp no i zawsze wypije kefir lub jogur naturalny . zjadłam też kostkę gorzkiej czekolady dziennie . słabo trochę umie z rybami ale staram się jeść . pracuje na trzy zmiany i raczej nie jadam niestety regularnie czy taka dieta jest zdrowa czy coś powinienem zmienić dzięki pozdrawiam

Dzień dobry,

nie wspomniał Pan nic warzywach, jajkach czy chociażby mięsie . Ciężko na podstawie tak krótkiej wypowiedzi ocenić Pana sposób odżywiania się - mamy za mało danych.
Dziennie zaleca się do 2 porcji owoców ( lub można je zmienić na sok).

Wypijanie codzienne kefiru jest dobrym pomysłem.

Ale ważna w ocenie są też porcje, godziny posiłków itp.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga