Czy możliwe jest, że będę miała jednak córeczkę?
Witam. Jestem w 16 tygodniu ciąży. Podczas ostatniej wizyty u ginekologa w 12 tygodniu ciąży podczas usg dopochwowego lekarz stwierdził płeć- chłopiec jednak zaznaczył przy tym że może to być też przepuklina pępowinowa. Czy jest możliwe że lekarz się pomylił i że to faktycznie była przepuklina a jeśli tak to czy to może zagrażac dziecku? Czy możliwe jest że będe miała jednak córeczkę?

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
sadze ze bylo zbyt wczesnie aby okreslic dokladnie płeć. co do przepukliny to raczej jest to okres ciązy w ktorym moze występować i nie wiaże się z powiklaniami.