Czy możliwe są takie zachowania u starszej osoby?

Dzień dobry. Potrzebuję pomocy/rady. Mam 25 lat Jakiś czas temu poznałam bardzo sympatycznego Pana. Jestem jego opiekunką, (pracuję w jego domu). Ma on 70 lat. Widzę, że on coś zaczyna do mnie czuć. Zauważyłam też, że bardzo się cieszy na mój widok... Ostatnio usłyszałam od niego *skarbie co ja bez Ciebie zrobię*. Po czym dał mi buziaka i mocno przytulił. Czy osoby w takim wieku, też mogą się zakochać? Czy to tymczasowe zachowania? Dziękuję za odpowiedź
KOBIETA, 25 LAT 9 miesięcy temu

Dzień dobry, osoby starsze często doświadczają samotności w związku z czym mogą mieć tendencję do szukania osoby bliskiej. Oczywiście również w tym wieku można się zakochać.

Może warto zapytać tego Pana jak Pani ma rozumieć te słowa, co może rozjaśnić nieco tą sytuację.

Pozdrawiam