Czy możliwe, że tak odczuwam orgazm?

Dzień dobry, podczas głębokiej palcówki robionej przez chłopaka odczuwam jakby chęć oddania moczu i uczucie ze nie wiem co się dzieje. Czy to orgazm pochwowy? Dodam ze łechtaczkowy czuje zupełnie inaczej
KOBIETA, 19 LAT 8 miesięcy temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie,

orgazm pochwowy jest jednym z typów szczytowania u kobiet i jest osiągany poprzez stymulację wnętrza pochwy i okolic punktu G. Chociaż odczucia podczas orgazmu mogą się różnić, towarzyszy im zazwyczaj intensywne uczucie przyjemności i skurcze mięśni.

Jeśli podczas głębokiej penetracji pojawia się potrzeba oddania moczu lub inne intensywne uczucia, może to być związane z reakcjami nerwów, mięśni i emocji podczas aktywności seksualnej. Ważne jest, aby pamiętać, że każda osoba jest inna, a jej doświadczenia mogą się różnić.

Więcej informacji na podany temat można znaleźć w treściach, do których odsyłam poniżej:

https://portal.abczdrowie.pl/tag/orgazm-kobiecy/6889142293551712

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.