Czy możliwy jest powrót do tradycyjnej terapii?

Czesc. W lutym zaczalem terapie walczac z depresja i po kilku tygodniach zostala przerwana przez koronawirusa. nie czuje terapi przez internet i chcialbym spotykac sie w prawdziwym swiecie. czy ktos ma podobny problem i wie kiedy to bedzie mozliwe? szukalem informacji w internecie ale nic nie znalazlem. wiem ze moglbym zadzwonic do mojej terapeutki ale nie lubie rozmawiac przez telefon i troche sie boje. dzieki za pomoc

Dzień dobry, w tym momencie wielu psychoterapeutów wraca do formy standardowej terapii. Oczywiście nie każdy, ale są tacy. To kwestia indywidualna. Zachęcam do kontaktu ze swoim terapeutą. Warto ustalić albo konkretny termin albo umówić się na oczekiwanie na znak ze strony terapeuty (o ile nie zostało to już ustalone). Pozdrawiam serdecznie.