Gdzie mogę się udać na terapię indywidualną?

Witam mam 30 lat i niedawno wyszlam ze szpitala na wlasne żądanie i mam maly problem bo psycholog Do ktorego chodzilam odmowil mi terapi indywidualnej chyba że położę sie z powrotem do szpitala i nie moge nigdzie znaleźć psychologa ktory poprowadzi moja terapie prosze o pomoc

Mgr Joanna Szlasa Psychologia

Dzień dobry,
niestety, ale na podstawie podanego przez Panią opisu nie można nic wnioskować, ponieważ nie napisała Pani z jakim zaburzeniem się Pani zmaga. W niektórych przypadkach zaburzenia są na tyle silne, że opieka psychologa, czy uczęszczanie na psychoterapię nie wystarczają. Konieczne jest leczenie szpitalne, farmakoterapia. Przypuszczam, że tak może być również w Pani przypadku. Oczywiście jest to zależne od Pani stanu, ale skoro psycholog odmówił pomocy, to być może Pani stan jest na tyle ciężki, że bez leczenia szpitalnego to nie będzie możliwe. Etyka zawodu psychologa mówi przede wszystkim o zapewnieniu pacjentowi bezpieczeństwa oraz braniu za drugą osobę odpowiedzialności. Leczenie "psychiki" może się odbywać tylko wtedy, kiedy "ciało" jest w optymalnym stanie. Podejrzewam, że każdy specjalista - psycholog, czy psychoterapeuta przekażą Pani podobną opinię. Zachęcam zatem do udania się do psychiatry, który skieruje Panią do szpitala.
Pozdrawiam serdecznie,
Joanna Szlasa
www.poradnia-online.com