Czy można jakoś schudnąć w miesiąc?

Cześć, piszę tutaj z problemem wielu nastolatków, a mianowicie - idealna sylwetka. Spotykam się z jednym chłopakiem, zawsze go pytam czy nie przeszkadza mu mój wygląd, on odpowiada, że nie. Mierzę 173 cm, a ważę 75 kg. Zależy mi na schudnięciu w miesiąc? Zaczyna się sezon wakacyjny, a on chce mnie zabrać nad wodę. Proszę pomóżcie.

a po drugie - być może wystarczy ograniczyć węglowodany (zero coli, pizzy, hotdogów, piwa, słodyczy, lodów i białego pieczywa, na sniadane zjeść omlet albo jajecznicę, zamiast płatków i mleka)