Czy można jeść przejrzałe banany?

czy można jeść przejrzałe banany, tzn. takie, których skóra jest już całkowicie czarna?

Witam serdecznie,

jeżeli na bananach nie występują oznaki zepsucia np. pleśń to można je zjadać. Taki owoc ma wtedy zdecydowanie więcej cukru więc jeżeli ma Pani problemy z wagą lub cukrami to nie zalecam.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk